Forum - Mediere si mediatori.
Bine ati venit pe Forum.
Suntem onorati de vizita dumneavoastra.

Pentru a va inregistra, nu trebuie sa fiti nici mediatori, nici juristi si nici de o alta profesie in legatura cu medierea.

Va aflati intr-un litigiu (civil, comercial, penal), sunteti in conflict cu o persoana (fizica sau juridica) si nu cunoasteti procedura medierii?

Vizitati subiectele abordate pe forum si daca nu va ofera un raspuns satisfacator, adresati propriile dumneavoastra intrebari.

Vă vom răspunde, în limitele pe care ni le permite legea (a se vedea Regulamentul).

Mulţumim de înţelegere şi vă aşteptăm!



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Forum - Mediere si mediatori.
Bine ati venit pe Forum.
Suntem onorati de vizita dumneavoastra.

Pentru a va inregistra, nu trebuie sa fiti nici mediatori, nici juristi si nici de o alta profesie in legatura cu medierea.

Va aflati intr-un litigiu (civil, comercial, penal), sunteti in conflict cu o persoana (fizica sau juridica) si nu cunoasteti procedura medierii?

Vizitati subiectele abordate pe forum si daca nu va ofera un raspuns satisfacator, adresati propriile dumneavoastra intrebari.

Vă vom răspunde, în limitele pe care ni le permite legea (a se vedea Regulamentul).

Mulţumim de înţelegere şi vă aşteptăm!

Forum - Mediere si mediatori.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

 am nevoie de ajutor  Banner-med-neutru


 am nevoie de ajutor  Birou-11
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Bookmarking social

Bookmarking social reddit      

Pastrati adresa Mediere si mediatori pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa Forum - Mediere si mediatori. pe site-ul dvs. de bookmarking social

Parteneri
forum gratuit


am nevoie de ajutor

In jos

 am nevoie de ajutor  Empty am nevoie de ajutor

Mesaj Scris de nicoleta34 Joi Ian 30, 2014 9:21 am

Buna ziua.Am avut o altecatie cu o doamna care tinea un copil in brate .. minor.Doamna respetiva a cazut asta cauzand cateva zgaieturi minore copilului in cauza.doamna.Doamna s-a speriat si a sunat salvarea crezand ca copilul are ceva mai grav decat zgarieturile in cauza. O data cu salvarea a venit si politia.Copilul NU a avut nevoie de ingrijri medicale si nici Doamna in cauza nu a declarat la politie cum ca am avut vreo intentie sa lovesc copilul dar totusi dupa o saptamana de la incident sunt chemata la sectie. Cum sa procedez ??? Ce fel de declaratie sa dau? Va rog sa ma ajutati

nicoleta34

Data de inscriere : 30/01/2014

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum