Forum - Mediere si mediatori.
Bine ati venit pe Forum.
Suntem onorati de vizita dumneavoastra.

Pentru a va inregistra, nu trebuie sa fiti nici mediatori, nici juristi si nici de o alta profesie in legatura cu medierea.

Va aflati intr-un litigiu (civil, comercial, penal), sunteti in conflict cu o persoana (fizica sau juridica) si nu cunoasteti procedura medierii?

Vizitati subiectele abordate pe forum si daca nu va ofera un raspuns satisfacator, adresati propriile dumneavoastra intrebari.

Vă vom răspunde, în limitele pe care ni le permite legea (a se vedea Regulamentul).

Mulţumim de înţelegere şi vă aşteptăm!



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Forum - Mediere si mediatori.
Bine ati venit pe Forum.
Suntem onorati de vizita dumneavoastra.

Pentru a va inregistra, nu trebuie sa fiti nici mediatori, nici juristi si nici de o alta profesie in legatura cu medierea.

Va aflati intr-un litigiu (civil, comercial, penal), sunteti in conflict cu o persoana (fizica sau juridica) si nu cunoasteti procedura medierii?

Vizitati subiectele abordate pe forum si daca nu va ofera un raspuns satisfacator, adresati propriile dumneavoastra intrebari.

Vă vom răspunde, în limitele pe care ni le permite legea (a se vedea Regulamentul).

Mulţumim de înţelegere şi vă aşteptăm!

Forum - Mediere si mediatori.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

informatii suplimentare Banner-med-neutru


Subiecte similare
    informatii suplimentare Birou-11
    Navigare
     Portal
     Index
     Membri
     Profil
     FAQ
     Cautare
    Bookmarking social

    Bookmarking social reddit      

    Pastrati adresa Mediere si mediatori pe site-ul dvs. de bookmarking social

    Pastrati adresa Forum - Mediere si mediatori. pe site-ul dvs. de bookmarking social

    Parteneri
    forum gratuit


    informatii suplimentare

    3 participanți

    In jos

    informatii suplimentare Empty informatii suplimentare

    Mesaj Scris de eliza100 Joi Ian 17, 2013 9:47 pm

    Buna ziua
    Am si eu nevoie de unele informatii suplimetare legate de exercitarea profesiei de mediator

    Am terminat de curand masterul in studii economice . In prezent sunt incadrata pe studii medii. Inteleg ca trebuie sa am o vechime in munca de peste 3 ani. Vreau sa cunosc daca aceasta se refera ca trebuie sa am o vechime de peste 3 ani pe studii superioare, sau vechimea poate fi si pe studii medii.
    Cu stima
    Eliza100

    eliza100

    Data de inscriere : 17/01/2013

    Sus In jos

    informatii suplimentare Empty Re: informatii suplimentare

    Mesaj Scris de mediator74 Mar Apr 09, 2013 12:41 am

    Vechimea in munca ceruta de art 7 din legea medierii se refera, normal, la vechimea in specialitatea in care ati absolvit studiile superioare. Cum ar putea fi vechime in mediere, cand dvs. va pregatiti sa urmati cursul?
    Din moment ce o alta conditie consta in a avea studii superioare, normal ca in acel domeniu trebuie sa aveti 3 ani vechime.

    Mult succes!!!!



    mediator74
    mediator74

    Data de inscriere : 16/01/2013
    Varsta : 50
    Localizare : Bucuresti

    http://medierenarcisavilau.wordpress.com/

    Sus In jos

    informatii suplimentare Empty Re: informatii suplimentare

    Mesaj Scris de costica Dum Dec 29, 2013 6:50 am

    la multi ani

    costica

    Data de inscriere : 10/11/2013
    Varsta : 61

    Sus In jos

    informatii suplimentare Empty Re: informatii suplimentare

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


    Continut sponsorizat


    Sus In jos

    Sus

    - Subiecte similare

     
    Permisiunile acestui forum:
    Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum